Fyzioterapie, LPG, solárium a další služby

Fyzioterapie – masáže

fyzioterapie

Pro Vaše zdraví, relaxaci a krásu nabízíme odborné masáže, fyzioterapii a rehabilitaci.
Nabízíme několik typů masáží, které rozdělujeme podle jejich využití na klasické, sportovní, relaxační a reflexní.

Přijďte nás navštívit a dopřát svému tělu fyzické a psychické uvolnění.

 

LPG Cellu M6 Keymodule

lpg

.

.

Revoluční metoda boje s celulitidou. Zlepšením mikrocirkulace ošetřeného povrchu je pomocí LPG metody dosaženo znovuobnovení schopnosti výživy pojivové tkáně, což pokožce propůjčuje krásný vzhled a barvu. Kožní gymnastika pomáhá znovu harmonizovat pojivové tkáně, zvýšit krevní i lymfatickou cirkulaci, a tím podporuje eliminaci metabolického odpadu. Výsledkem je štíhlejší, vyrýsovanější tělo, kůže je hladší a pružnější. Další z mnoha výhod je to, že tato procedura je bezbolestná a přináší příjemný pocit relaxace. Nevyžaduje lékařské ošetření ani využití jakýchkoli chemických prostředků. Tato procedura je jednoduše založena na znovuobnovení a aktivaci mnoha přirozených funkcí organismu a kůže. Lipomassage™ zabere tam, kde dieta a cvičení ne. Zaručuje zeštíhlení bez chirurgického zákroku. Navzdory intenzivnímu cvičení a přísně předepsaným dietám si tělo ukládá tuk v určitých partiích. Lipomassage™ je speciálně vyvinutá technologie z endermologie, která nabízí vědecky prokázané řešení pro lokalizovaná místa, kde je tuk, celulitida, ochablá pokožka i kontury. Lipomassage™ aktivuje lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) v jádru adipocytu (tukové buňky).

LPG stroj působí jak na celulitidu, tak i na kvalitu a vnější vzhled pokožky; doprovodným jevem může být i určité snížení váhy. Metoda LPG je využívána profesionály v oboru zdravotnictví a péče o krásu.

Solárium – bio solárium

solarium

.

.

Bio solárium má na rozdíl od běžných typů solárií vyváženější poměr UVA a UVB záření.

Jedná se o šetrnější způsob opalování, které spočívá ve výhradním používání šetrnějších trubic. UV záření bio solária zvyšuje tvorbu vitamínu D3 v pokožce, a tak se stává vítanou prevencí proti odvápňování kostí (osteoporóze), lupénce a atopickému ekzému. Ani bio solárium neznamená opalování bez omezení. Platí zde stejná omezení jako v běžných soláriích. Důkladná znalost rizik a kontraindikací je zárukou racionálního opalování. Při využívání solárií by měl každý používat solární kosmetiku (ošetření pokožky), kterou můžete u nás také zakoupit.