Fotogalerie

Miss Princess of the World - finále

Připravovaly jsme účesy a líčení pro účastnice soutěže krásy Miss Princess of the World (Miss Europe & World-Junior), což je světová soutěž krásy s dlouholetou historií, pro dívky ve věku 16 – 23 let.

26 fotografií

Beauty day 10.3.2012

Na akci Beauty day si odpočinete, načerpáte energii, zažijete relax, změníte svou vizáž, prostě se odreagujete od všedního shonu. Sobotní den věnujte samy sobě, uvidíte, že se po ukončení všech procedůr budete cítit lépe a zároveň "ten Váš" na Vás oči nechá... :-)

17 fotografií

Beauty day 21.1.2012

Máme pro vás spoustu nových foteček z naší další skvělé akce...

33 fotografií

Beauty day 3.12.2011

Ve Studiu Ivana proběhla akce Beauty day, jejíž cílem bylo příjemně a nenásilně vyplnit klientkám odpoledne službami našeho studia a spojit tak příjemné s užitečným. No posuďte sami...

10 fotografií

PROMĚNA

Proměna ve spolupráci s magazínem Žena podnikatelka.

22 fotografií

Kadeřnictví

Nabízíme dámské a pánské kadeřnictví, prodlužování vlasů (technikou microring, keratine), a společenské účesy pro jakékoliv příležitosti.

12 fotografií

Kosmetika

Přijďte se zrelaxovat a dopřejte Vaší pleti péči, která ji zajistí trvalé zdraví a mládí. Nabízíme kosmetické služby v celkovém rozsahu od ošetření obličeje, masáže, masky, depilace, úpravy a barvení řas a obočí.

4 fotografií

Manikúra a pedikúra

Nezapomeňte na nehtíky ;-D...

5 fotografií

Fyzioterapie

Pro Vaše zdraví, relaxaci a krásu nabízíme odborné masáže, fyzioterapii a rehabilitaci. Nabízíme několik typů masáží, které rozdělujeme podle jejich využití na klasické, sportovní, relaxační a reflexní.

5 fotografií

Miss Princess of the World - národní kolo

Pár momentek z přípravy na národní kolo Miss Princess of the World

10 fotografií

Ukázky svatebního makeupu

Vizážistka - Zdena Velká. Nevěsty jsou líčeny italskou luxusní dekorativní kosmetikou KARAJA. Možnost bezplatného vyzkoušení této kosmetiky a také zakoupení ve Studiu Ivana.

9 fotografií

fast cash payday loans no credit checkhottest sexiest girlsstrike pro cranky 40