Prodlužování řas, vizážistika, stylistika

Prodlužování řas, vizážistika, stylistika

 

 

Prodloužení a zahuštění řas Vám zajistí neodolatelně dlouhé, husté a natočené řasy. Která z nás by si nechtěla pořídit okouzlující pohled nebo se nechtěla probudit již nalíčená? Nabízíme Vám tuto jedinečnou službu na kvalitních produktech a s profesionální lashstylistkou.

Vyzkoušejte úspěšnou metodu prodlužování řas od originálního výrobce BLINK LASH STYLIST & CARE. Tato globální značka se již od roku 2003 specializuje na profesionální kosmetické produkty, které jsou určené k péči o oči a řasy.

Vyzkoušejte úspěšnou metodu prodlužování řas od originálního výrobce BLINK LASH STYLIST & CARE. Tato globální značka se již od roku 2003 specializuje na profesionální kosmetické produkty, které jsou určené k péči o oči a řasy.

Každá žena si může vybrat přesně takovou metodu prodloužení řas, délku, tloušťku, zakroucení či barvu, která podtrhne její osobnost a styl

Aplikujeme tyto moderní metody v prodloužení řas:

 • Řasa na řasu – řasy permanentně prodloužené jsou vytvořeny tak, aby byly k nerozeznání od vlastních a přesto byly maximálně odolné. Umělé řasy jsou lepeny na jednotlivé přírodní řasy, proto vytváří přírodní vzhled, jsou lehké, a proto nezpůsobují vypadávání přírodních řas. Doporučujeme tuto metodu prodloužení řas pro svatební líčení – úžasný efekt prohlubujícího pohledu očí.
 • Trsy řas – umělé řasy v trsech složené z velmi tenkých řas zakončených do špičky pro přirozený výsledný efekt. Aplikují se na vrchní víčko. Rychlá metoda pro výrazný vzhled prodloužení řas pro nevěsty, foto make-up. Trvanlivost aplikace: 1- 2 týdny.
 • Jednorázové řasy – celkové umělé řasy jsou k sobě spojeny v jedné linii a lepí se na oční víčko. Tyto řasy jsou určené pro konkrétní příležitost a jednorázový výrazný vzhled. Nejrychlejší metoda zvýraznění řas např. pro večerní make-up, foto make-up.

Proč přírodní norkové řasy? Neskutečný rozdíl proti syntetickým LUXUSNÍ, LEHKÉ, MAXIMÁLNĚ PŘIROZENÉ. Velmi jemné 100% přírodní řasy ze srsti norka sibiřského jsou jedinečným materiálem. Jsou charakteristické svou neskutečnou lehkostí a jsou dokonalou imitací lidských přírodních řas. Tyto přírodní řasy jsou ručně vyráběné z 100% čisté norkové srsti. Jsou neuvěřitelně jemné, ultra lehké pro naprosto přirozený vzhled. Velkou výhodou je podobnost vláken s přírodními řasami pro dokonalý finální efekt. Jsou tedy ideální volbou pro klientky, které touží po krásně dlouhých a hustých řasách a zároveň po naprosto přirozeném vzhledu. Tyto řasy jsou čištěné a upravované unikátním postupem vyvinutým a PATENTOVANÝM firmou BLINK LASH STYLIST.

O proceduře prodlužování řas, doba ošetření

Prodlužování řas je bezbolestná a velmi příjemná, uvolňující procedura. Řasy se prodlužují pečlivým spojením, metodou „Řasa na Řasu“ Výsledkem je esteticky krásný efekt a přirozená řasová linie. Podle počtu prodlužovaných řas trvá celá procedura 1.5 až 2 hodiny

 Služby imagemakera

 • Individuální sestavení šatníku a doplňků módní stylistkou
 • Analýza současného šatníku klienta
 • Doprovod módní stylistky k nákupům oděvů a doplňků
 • Nákup oděvů, doplňků módní stylistkou i bez jeho účasti
 • Možnost vytvoření modelových oděvů pro dámy a pány známou módní návrhářkou Hanou Sedláčkovou
 • Možnost zajištění ušití kvalitních dámských kostýmů a pánských obleků na míru z exkluzivních anglických vlněných látek v krejčovském salónu.

Tématické semináře

 • Barevná typologie, korekce postavy oděvem, oděvní styl, finty stylistů
 • Make-up a hair style, finty vizážistů, kadeřníků
 • Business dress – pravidla v oblékání do zaměstnání
 • Casualdress – oblékání pro volný čas
 • Dress code (Black tie, White tie, Creative Black tie, Cocktail ) – pravidla oblékání do společnosti

Další služby

 • S.O.S. Make-up

Pro přímé objednávky volejte p. Zdenu Velkou na tel. 603 841 849 (www.krasnejsi.com)

___________________________________________________________________________________________________________